PRE PÁNOV

Milí páni,
vieme, že Vaša pleť potrebuje tiež starostlivosť, a preto máme pre Vás špeciálnu ponuku pleťových ošetrení, ktorá je zostavená presne podľa potrieb pleti muža.
 
Akné a problematická pleť
- ak Vás trápia rozšírené póry, čierne bodky, mastná pleť a zápalové procesy na tvári, odporúčame hĺbkové čistenie pleti, chemický peeling, kompletné čistiace ošetrenie alebo V-Carbon.
Sú to ošetrenia a procedúry zamerané na vyčistenie pleti, stiahnutie zápalu a regeneráciu pleti. Chemický peeling a V-Carbon sú ošetrenia na báze ovocných kyselín, ktoré majú priaznivý vplyv pri riešení problematickej pleti.
 
Citlivá a suchá pleť, prípadné podráždenie
- V tomto prípade bude vhodné hydratačné ošetrenie pleti, ktoré je vhodné aj pre alergicky reagujúcu pleť. Pokožka bude zásobená vodou, posilní sa bariérová funkcia a ukľudní sa podráždenie.  Pleť bude v rovnováhe.
 
Vrásky 
- Anti-age ošetrenie je zamerané na prevenciu pred predčasným starnutím a súvisiacimi problémami (pigmentové škvrny, vačky pod očami, ochabnutá pleť,...) ale rovanko aj na riešenie už vzniknutých problémov  a omladenie pokožky. Vhodný je aj chemický peeling a V-Carbon, nakoľko ovocné kyseliny redukujú aj vrásky a zjemňujú povrch pokožky.

Rezervácia termínu

Voľné termíny Vám budú poslané e-mailom.