Líčenie

Líčenie a dekoratívna kozmetika zdôrazňuje našu krásu a spĺňa taktiež ochrannú funkciu.
Je ochranným štítom, ktorý bráni usadzovaniu nečistôt, škodlivým vplyvom UV žiarenia a vplyvom vlhkosti a životného prostredia.
Kvalitná dekoratívna kozmetika neupcháva póry, umožňuje pleti dýchať, príjímať potrebné množstvo vlhkosti a chráni ju pred nadbytkom vlhka aj pred vysúšaním.
 
 
V salóne Kikka sa môžete dať profesionálne upraviť na všetky slávnostné príležitosti:
- Oslava
- Ples
- Svadba
- Stužková
- Biznis meeting
- Fotenie
 
 
Ale taktiež sa môžete prísť poradiť ako sa nalíčiť na bežný deň, aké farby sa hodia k Vášmu farebnému typu, vyskúšať si líčenie a dekoratívnu kozmetiku, ktorú je možné aj zakúpiť si.
 
 
Dekoratívna kozmetika Colours a Deluxe zabezpečia dlhotrvajúci výsledok, perfektne zladené a harmonické líčenie, ktoré vyzerá prirodzene a profesionálne. Líčidlá sú vhodné pre všetky typy pleti, nehrozí alergická reakcia. 
Obsahujú kvalitné prirodzene sa vyskytujúce minerálne pigmenty, hydratačné zložky, prírodné silice a ochranný faktor SPF 37.
Neobsahujú parabény, silikóny, parfumy, syntetické oleje ani mastenec. 
 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lr deluxe coloursSúvisiaci obrázok
 
Aby bolo líčenie dokonalé, okrem kvalitných produktov je dôležitá aj profi výbava. 
A tou rozhodné sú štetce da Vinci- profesionálne, ručne vyrobené štetce z vysokokvalitných štetín a ergonimckou rukoväťou pre pohodlné a profesionálne líčenie.
Tieto štetce sú dostupné aj pre Vás, aby bolo Vaše každodenné líčenie umeleckým dielom. 
 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt da vinci logo
LR by Da Vinci - Sada profesionálnych štetcov
 
 Kozmetické tajomstvá pre dokonalý make-up !
Perfektný základ
S pribúdajúcim vekom pleť stráca schopnosť odrážať zelenú a modrú farbu, čo spôsobuje, že pleť vyzerá unaveno a zašedlo.
S make-upom Perfect Wear sú jemné linky, vrásky a sivé sfarbenie pleti prekryté a pleť dokáže znova odrážať zelenú a modrú farbu, tak ako mladistvá pleť.  Výsledkom je dokonalý vzhľad bez efektu masky. 
 
Ako na drobné nedokonalosti?
Krycia tyčinka s avokádovým olejom a aloe vera je nielen krycia ale tiež redukuje tmavé kruhy pod očami a sťahuje zápal z pupienkov. 
Zelená farba je vhodná na pupienky, začervenanie a červené žilky.
Žltá farba prekrýva tmavé kruhy pod očami.
Telová farba maskuje nedostatky na pleti.
Tmavá farba slúži na kontúrovanie.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lr colours concealer stick
 
Tmavé kruhy pod očami? 
Rozjasňovač Deluxe magicky zahladí všetky príznaky únavy a pleť v okolí očí získa žiarivý vzhľad. Vďaka austrálskemu oleju z myrtovej silice sa znižuje intenzita opuchov očného okolia. Obsahuje tiež výživné látky ako amarantový olej, bisabolol a vitmín E pre výživu jemnej pokožky pod očami.
Rozjasňovač pleti (odtieň Porcelaine)
Krásne husté a dlhé mihalnice
Riešením je duo Lash Booster- vyživujúci balzam na mihalnice, ktorý ich predĺži a zvýrazní a Fantastická maskara, ktorá zahusťuje mihalnice a zaistí ultra-čierne mihlanice s 3D efektom. Výhodou je, že sa dá ľahko odlíčiť teplou vodou, ale nemusíte sa báť, že by sa Vám rozmazávala.
Tajomstvá krásy sú odhalené, príďte si ich vyskúšať na vlastnej pleti ;)